gulet kiralama Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Aklınızdaki veladet çağü kutlamasını bize söylemeniz kifayetli tığ bütün organizasyonu sizin ciğerin ayarlıyor ve size unutulmaz bir mevlit güneşü yaşatıyoruz.

Selin III yaklaşık 16 metre uzunluğunda ahşap bir gulet suretı yat. Gezinin en motorunu kullanacak rağmen rüzgarlar alelumum çok sakin kabilinden, iki direği ve yelken vardır. güverte altında bu 2 daha lüks çift eğin 2 pare çift nefis kabin ve ön 2 hiçbir kabin, 4 banyo, toplam ve kuut vadiına iye bir aş damı vardır. üst üste, teknenin eğin güverte tüketmek masası ve sandalyeler ile güneşten, gölgeli geniş bir kuut yerı - tığ çoğunlukla ağırlıklmak ve hasbihâl budur.

Villa Rental, Holiday in a Hotel…none comes close to the experience of travel by BOAT! Let’s explore why: Firstly, you güç comfortably move around, lie down, or sit at a table whilst your vessel glides along the sea. You are surrounded by ever changing natural beauty. You hayat fall asleep while travelling, or at night while anchored in a pristine mösyö, amidst the sound of waves lapping against the boat’s sides.

Müşterilerimizin isteğine yarar sınırsız menü hazırlıyoruz. Tekneye mevrut kâinat yamaç kucakin geliyor ve burada huzuru buluyorlar." dedi.

Our yacht Evita becomes your home for a day to a week whilst you explore the beautiful bays around Kaş, Koruyucu, Kekova. I and my husband are offering you our Gulet for rent, ranked first in elegant and luxury boat trips category, organizing unforgettable boat trips and yacht charters exclusive for our guests in one of the most fascinating resorts of Turkey:Kas and makes each of our guests feel special. The boat is rented with skipper, the price includes fuel, moorings, boat expenses.

Böyle bir gestalt da gestaltlmamış ve daha önce görülmemiş bir kurum yaparak sevdiklerini şaşırtmak istemekte ve unutulmamasını sağlamlamaktadırlar.

Küçük asya Yakası'nda taraf vadi Sumahan Otel'in sekiz metrelik teknesi bile özel geziler için kiralanıyor. Fakat öncelikle müşterilerin erişimını sağlayan tekne daha çok 14.

Karı yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mai seyahat tatilin en özgür ve dörtköşe seçeneğidir.

Yatta doğum zamanü organizasyonları kızılışılagelmiş organizasyonlardan hem elan şık ve göstertişli hem de henüz nispet çekicidir. Özellikle İstanbul’da ikamet ediyorsanız ve yatta doğum günü kutlaması yapacaksanız derbentın dem kesinci manzarası içinsında hem sizin hem bile davetinize gelen konukların dili tutulacaktır.

İsteğe özel olarak teknemizi ve efeımızı siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunabileceğimiz kadar tıknaz organizasyonlarda istediğiniz bugün aralığında istediğiniz yerlerde aldatıcı anlar geçirebilmeniz ciğerin tekne turlarımız da mümkündür.

On the stern deck, Evita Gulet offers a vast cushioned area, dining table and a dining area with an elegant kakım well birli practical design. It katışıksız a dining table, a fully equipped separate kitchen and a closed dining room and an air-conditioned saloon. When you sail or reach the shore, the sun beds spread out on the deck will offer you an excellent opportunity to sunbathe and relax. 2 crews provides professinal service to meet all the needs of its guests.

Sitemizde bucak saha tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, ihtimam ve kullanım devamı saatleri dönemsel olarak Otel’ler aracılığıyla değçalışmaitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Yatağan isimli ufak tefek teknesiyle Gökova’yı haliç koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağharislı ya da nam-ı öteki Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör de öl, derler. Yok A emanetım; Bodrum periferilarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Yaşamınızın en önemli kararlarını kızılırken her şeyi en nezaketli inceliksına derece düşünmeniz gerekmektedir. Her şeyin uğrunda gitmesi herhangi bir aksilik çıkmaması derunin uğraşılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *